ORGANIZACIJA RADA OD 25 SVIBNJA DO 5. LIPNJA 2020.

20.svibnja 2020.

Poštovani roditelji djece koja su prijavljena za dolazak u vrtić od 25. svibnja do 5. lipnja 2020.!

I dalje smo tu za vas kako bismo vam bili podrška u brizi i njezi djeteta te na profesionalan i siguran način omogućili vama i vašoj djeci uživanje i ostvarivanje prava. Naš odgojno-obrazovni rad ostvarujemo u najboljem interesu djeteta kako bi vedrodansko razdoblje života svako dijete provelo s radošću i veseljem u svojem/našem vrtiću.

Prema smjernicama HZJZ o  preventivnim mjerama koje ćemo provoditi nužno je da postupate prema dolje navedenim uputama:

• roditelji su obvezni ispred ulaza u vrtić poštivati fizičku  distancu 1,5 m
  • pri samom ulasku u objekt vrtića roditelj je obavezan:
​          - obrisati cipele sebi i djetetu na predviđenu podlogu s dezinfekcijskim sredstvom

- dezinficirati ruke sebi
  • na ulazu u vrtić roditelje će dočekati službena osoba koja će:

- uzeti podatke o djetetu (ime i prezime, grupa, specifičnosti o djetetu, podatak o terminu ulaska
            i izlaska iz vrtića)

- prema  popisu prijavljene djece dalje usmjeriti ulazak djeteta u grupu

• obavezno svako jutro prije polaska u vrtić svom djetetu izmjeriti  tjelesnu temperaturu, te u slučaju povišene tjelesne temperature kao i pojačanih respiratornih simptoma ne dovoditi dijete u vrtić. O tome obavijestiti ravnatelja.

• dolazak u vrtić najkasnije do 9:00 sati

• pri dolasku u vrtić, nužno je da dijete ima svoj ruksak/vrećicu  s rezervnom odjećom i pidžamom (OBAVEZNO: označiti izvana ruksak: ime, prezime, grupa)

Napomena: zabranjeno je  donositi igračke od doma (osim prijelaznog objekta za mlađu djecu, npr. duda)

Na osnovi provedene ankete o dolasku djece u vrtić odnosno o broju prijavljene djece, formiran je broj skupina i odabir odgojitelja koji rade u njima. Broj djece u skupinama formiran je prema Uputama HZJZ.

Molimo roditelje koji trebaju usluge vrtića, da izvijeste vrtić o potrebi u tjednu prije dolaska djeteta u vrtić.

Zahvaljujemo na suradnji!

Ravnatelj i stručni tim DV vedri dani